Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.09.2010, 15:59   #3
reese
Bywalec
 
Data rejestracji: 20.05.2007
Posty: 37
reese w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Hmm, bo zasadniczo PGCEdit nie dobiera się do Vobów. A swoją drogą jak wyobrażasz sobie usunięcie czegoś z vobów bez ich przepisania? Programów jest sporo (Decrypter, Remake, czy nawet Shrink chyba), ale wszystkie przepisują.
A dzięki, to trochę mi wyjaśniłeś. Ale powiedz mi na czym polegają te PUO's nałożone na VOB'a? Chodzi tylko o niemożliwość przewijania w tył i w przód (w postaci 'przeskoków') czy też jeszcze jakieś obostrzenia są? W ogóle po co takie coś wymyślono, tylko się człowiek piekli, jakby im nie wystarczały PUO'sy na pliki IFO.


Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Poza tym brak przewijania może też wynikać ze sposobu wywołania - pisał już o tym kiedyś 1stWasp.
Tak też to zauważyłem, że w jednym programie (kmp) miałem problemy z przewijaniem a w innym (mpc hc) nie było tego problemu i to było w pliku *.mkv (utworzony za pomocą "make mkv" z dvd i już myślałem, że ten plik mkv "zaraził się" PUOs'em z vob'a hehe a później okazało się że to chyba nie tak... że właśnie problem tkwił w sposobie wywołania, tylko ciekawe że inne pliki mkv w kmp można przesuwać a ten jeden strzela focha. Swoją drogą ciekawe gdzie to 1stWasp pisał.... pewnie musiałbym to z godzinę szukać na forum, bo wpisów ma dużo.
reese jest offline   Odpowiedz cytując ten post