Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.09.2010, 17:58   #33
Symeonius
Bywalec
 
Data rejestracji: 10.07.2010
Posty: 34
Symeonius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@mgit tylko że jak kupujesz samochód możesz z nim robić co chcesz i masz pełny wglad w bebechy i nikt po 3 miesiącach ci z 300 koni mechanicznych nie zrobi 100, tankować możesz gazem jak i benzyną a nie masz jakiś durnych zabezpieczeń że akurat paliwo ma mieć tyle oktanów a nie tyle.

A odnosząc się do prądu jasno zaznaczyłem że chodzi i o praktyki antymonopolistyczne a raczej ich brak.
A ty @MAX i inni podobni pomyślcie trochę, zasłaniacie się promocją, kosztami produkcji gry itd itd a zapominacie że gra TA SAMA kosztuje na PS 100zł w dniu premiery a na konsole 200zł A to już nie czasy PS2 i PS1 gdy gry specjalnie trza było przepisywać i poprawiać kod by "jakoś" działało. Na PS3 i Xbox niema problemu z różnica sprzętu, gryzieniem się podzespołów bo każdy egzemplarz ma to samo pod maską.
Tak więc na dodatkowe 100zł doliczane są koszty nośnika Blue Ray oraz Działka dla Sony/MS a nie żadne większe dodatkowe koszty inna sprawa EXclusive one śa robione specjalnie na daną konsole i to one promują ja więc mi nic nie szkodzi że np za Halo czy inna grę musiał bym zapłacić te kilkadziesiąt zł więcej.
To producenci gier powinni działać by Panowie i władcy nie windowali sztucznie cen za ich produkcje. Jak pewna cześć ślepców z was nie zauważyła piractwo gier na PC UWAGA:MALEJE! przyczyna ? Ceny gier zostały zmniejszone są polonizacje, wprowadzone tanie serie i bardziej się opłaca kupić Oryginalną grę niż piracić. Prawo prawem ale czasem moralność i prawo nie idą w parze ale wy owieczki idziecie ślepo na rzeź wierząc że 9 gier oryginalnych czyni was lepszymi od innych. A najbardziej zabolała was wieść o złamaniu PS3 bo biorąc pod uwagę ze średnio wydaliście 2x większą wartość PLN na gry niż na konsole inni teraz będą mogli mieć all niemal za free
Symeonius jest offline   Odpowiedz cytując ten post