Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.09.2010, 13:27   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie chcę nawet wnikać w próby które dokonałeś i co powoduje błędy, gdyż i tak w ten sposób nigdy nie udało mi się podejść do multiPGC. Jedyny (dla mnie) możliwy i czytelny sposób ruszenia do tego typu struktur, to metoda big3 new, z DIF4U, Scenaidem i Scenaristem. Wszystkie inne się wysypywały. Jeśli natomiast nie masz dojścia do tych programów, to inne podejście do tematu, to zrobienie własnego authoringu płytki w dowolnym programie, zaimportowanie do tego oryginalnego menu w PGCEdit i późniejsza zabawa w zmiany komend tak, by to chciało ze sobą działać.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post