Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.09.2010, 10:30   #508
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No to "angliki" będą musieli wymyślić nową nazwę na jabłka.
Bowiem wyraz "Apple" jest zastrzeżony, i sprzedawanie owoców pod tą marką jest zabronione! Owoce te nie zostały wyprodukowane przez firmę Apple.
Aby nie został naruszony wizerunek firmy i logo, jabłka muszą być sprzedawane pocięte w kostki.

A nawet oryginalne produkty Apple można lubić tylko w takim stopniu, w jakim przewiduje licencja.

Na przykład gdy chwalisz sie nowym telefonem przed kolegami, należy powiedzieć
"patrzcie! to mój nowy iPhone!, IPhone i Apple zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple! Zostały przeze mnie wykorzystane tylko w celu identyfkacji urządzenia na używanie którego udzielona mi została licencja!"

Albo aukcja na allegro "real foto": Stopka:

Zdjęcia Apple (R) IPada(TM) zostały wykonane w celu wizualizacji sprzedwanego przedmiotu. Apple, Logo Apple, Ipad i logo iPad, są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple. Desing iPada jest własnością firmy Apple. W celu otrzymania dodatkowych fotek należy uzyskac pozwolenie firmy Apple Inc.
Urządzenie posiada system iOS będący właśnością Apple, wszystkie jego screenshoty przedstawiają własność i pomysły firmy Apple i nie mogą być rozpowszechniane.
Technologia MultiTouch jest własnością Apple i udzielana jest licencja na wykorzsytanie wiecej niz jednego palca.
Jeżeli użytkownik sie nie zgadza, powinien obsługiwać urządzenie tylko jednym palcem jednocześnie.

Po wcisnięciu Kup Teraz akucje należy spalić.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 28.09.2010 o godz. 10:56
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post