Dyskusja: PS3 "Jailbreak"
Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2010, 09:01   #583
mig25
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 23.09.2010
Posty: 160
mig25 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez robotm Podgląd Wiadomości
Witaj.
Tak przejrzałem Twoje poprzednie posty i mam pytanko:
Pomijając fakt że masz groov'jego na PIC (ja mam na at90usb162) to załadowałeś do niego hremes'a v1 ?
Tak mi wynikło z lektury
Bo w sumie do wyboru sa Groove v1 Groove v1.1 Hermes v1 i Hermes v2.
Drugi Hermes ma jakieś "problemy" więc odpada.
Zostaje Groove v1.1 i Hermes v1 , na starym OM nie pójdzie ...
A że trzeba iść z duchem czasu, to pora na zmiany i stąd to pytanie.
Jak się sprawdza OM ? Porównaj do starego BM.
Dzięki.
Tak , mam na picu kompatybilny z Hermes v1 ,czyli PSGrooPIC 1.5.
A w porównaniu z BM OpenBM wygląda dużo bardziej na rozbudowany. Poza tym ma opcię ,żeby uruchamiać gry ,które wcześniej miały problem z wykryciem padów (F1 2010 , Super Street Fighter...). Nie ma także tej informacji na początku ,którą trzeba potwierdzić. Ma opcję kopiowania zbackupowanych gier na dysk zewnętrzny z obsługą dużych plików (dzieli je na mniejsze). Możliwość większej informacji na temat backupu (np wielkosc , i czy sa duze pliki).

Cytat:
Napisany przez frog Podgląd Wiadomości
Ok czylli mozna miec bez problemu oba BM zainstalowane na raz i korzystac na przemian jak ktos chce ? I nic nie slychac o jakis przypadkach gorszej kompatybilnosci OBM nad BM ? Bo BMv2 skarzylisie ludzie ze gorszy od BMv1.

No ja tez mam karte 1Gbit w PC ale wlasnie ide kablem przez router. Musialbym sie bawic w odpinanie kabli i troche przenoszenie...
Z tego co kojażę pod względem kompatybilności nie było żadnej różnicy pomiędzy BMv1 a BMv2 ,jedyną różnicą to taka ,że BMv2 ma obsługiwać backupy bez płyty w napędzie. W praktyce jak gra się nie odpaliła bez płyty na BMv2 ,to trzeba poprostu wrzucić płytę i działa tak jak BMv1... Pod tym względem OpenBM działa tak samo ( niektóre gry muszą mieć płytę w napędzie i co ważne ,muszą być odpalane z ikony płyty - obojętnie jaka płyta będzie w napędzie zmieni nazwę na tą którą odpalamy ,a nie z ukrytej ikony).

Zawsze możesz wymienić router ,ew dołożyć switch 1Gb/s
mig25 jest offline   Odpowiedz cytując ten post