Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.10.2010, 17:30   #3684
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Internet Explorer traci, Chrome mocno zyskuje...

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,...wiadomosc.html

Zastanawia mnie w jaki sposób te firmy to badają, że takie spore rozbieżności. Z ciekawości sprawdziłem roczne statystyki witrynki, którą przypadkiem zarządzam i uzyskałem ciekawe, całkiem inne wyniki :

-przegladarki.png

Prawda?

IE dostał po tyłku od FF, a Opera która po świecie ma ok. 2-4% u mnie na 3 miejscu z ponad 16% (90% wejść mam z Polski, pozostałe w niedużym przybliżeniu z USA). Lepiej to widać na wykresie:

-wykres.png

Ciekawe, ciekawe
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post