Musisz włożyć jakąkolwiek płytę z grą i z xmb wybrać nie */app_home/PS2_GAME/ tylko właśnie płytę, która i tak zmieni nazwę na tą wybraną z OpenBM.
Cytat:
Napisany przez pawlas91
siema, 2 pytania
zlutowalem sobie juz ladnie psgroopic'a na 4550 i interesuje mnie który hex mam wgrac na niego ? hermes v3? ale ktory plik bo jest ich w tym *.rar'rze pełno na różne modele brejka i zastanawiam sie wlasnie który mozna odpowiedno wrzucic zeby wszystko ładnie chodziolo z najnowyszm OpenMenagerem 1.16 bo wydaje mi sie ze jest jednym z lepszych backup menagerów
i drugie, czy jak zrobie na dysku zewnetrznym folder 'Gamez' i wrzuce do niego backup'y z poziomu PC nie bedzie zadnego problemu z odczytem ? ;ddd
|
Wszystko zleży jaki schemat użyłeś (jaki kwarc , czy z LVP , czy z MCLR , i do jakich pinów dioda/diody). Później czy ma być z bootloaderem ( i jakim ,bo są generalnie dwa do wyboru) czy bez bootloadera....Jest tego dużo i każdy co lepszy ma swoje teorie co lepsze i z tego korzysta ,a nam pozostaje wybrać czyjeś rozwiązanie i tego się trzymać. Na różnych stronach są konkretne rozwiązania wraz z wsadami.