Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.10.2010, 08:50   #68
Trejan
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.10.2010
Posty: 6
Trejan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez DejaVu Podgląd Wiadomości
A co to za gry które to w pełni nie instalują się na HD pierwsze słyszę więc podaj tytuły Co do zabezpieczeń to z tym jest różnie i zależy od producenta .Ty wspomniałeś Wiedźmina-dla mnie to chłam mam edycję kolekcjonerską to wiem co mówię , więc czy ma toto zabezpieczenie to mnie nie interesuje pograłem trochę,i gdzieś tam się wala.Są lepsze gry i np.taki Rainbow Six Vegas nie jest zabezpieczony, i nie wiem czy jest gdzieś tam na Torrentach bo mam oryginał! jedynka mi się spodobała więc i kupiłem dwójkę.Nie każdy jest złodziejem , albo Battelfield Bad Company 2 posiada zabezpieczenie-ale podczas instalacji można wybrać czy ma działać z płytą czy bez.
Starsze tytuły tak mają -nowsze rzeczywiście moga wszystko wrzucać na HDD. Co do Wiedźmina -zgadzam się z Tobą w surowej ocenie gry ale nie do wygladu czyb treści tylko wykonania. Rzeczywiście gra się krzaczy, lokacje grywaja się wolno -a po patch'u 1.5 miało być tak wspaniale. Kasę firma wzięła sporą ale stworzyli potworka. Wkurza mnie jednak że już sobie odpuścili i nic nie chcą robić, -tytuł się sprzedał, teraz pracujemy nad 2, no więc po grzyba wydawać kasę i popracować nad poprawką do 1 tylko po to aby poprawić samopoczucie graczy którzy już wydali kasę?
Trejan jest offline   Odpowiedz cytując ten post