Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.10.2010, 22:03   #9
sir.daniel
Bywalec
 
Avatar użytkownika sir.daniel
 
Data rejestracji: 10.03.2008
Posty: 66
sir.daniel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bleble103 Podgląd Wiadomości
Chyba wiem o co Ci chodziło. Znalazłem to w ustawieniach ffdshow. Rzeczywiście zrobiło się 50 oddzielnych fps, ale tylko przy oglądaniu (przestawia się też oś czasu w programach, ale jakoś mi to nie przeszkadza), gdy importuję do jakiegoś programu, w którym mógłbym to zwolnić, to importuje się tylko 25 fps... Nie da się jakoś na stałe zapisać tych 50 klatek, żeby były osobno? Niezależnie od dekodera. (Może ktoś wie o co mi chodzi)
Jak na razie dużo pomogłeś sir.daniel
No właśnie, jeśłi niezależnie od dekodera to zostaw w spokoju ffdshow a ten text z wytłuszczonym textem tyczył się filtru w VDUB!! Tez jest Yadif.

Ja juz napisałem jaka jest polecana metoda. Użyc dgavcindex i zindexować .ts do .dga . Następnie stworzyć skrypt avisynth ze żródłem którym będzie pliczek dga. A jak już to zrobisz (skrypty avisynth avs. można nawet odtwarzać w zwykłym playerze dshow) to teraz użyjesz uwaga filtra yadif dla avisynth - tylko tu bedzie chyba juz opcja yadif z bob. A jak nie to to sie dopisze cos do linii komend w skrypcie.
Tak naprawde wszystkie potrzebne narzędzia ma program zwany megui. Ściągnij, pobaw sie, naucz sie go, potem polecimy dalej. Najprawdopodobniej nim skompresujesz już ten plik ts, bo żeby zmienić 50i na 50p wymagana jest rekompresja.

Ostatnio zmieniany przez sir.daniel : 18.10.2010 o godz. 22:16
sir.daniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post