Dyskusja: PS3 "Jailbreak"
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.10.2010, 13:39   #953
tom12342
Bywalec
 
Data rejestracji: 07.03.2010
Posty: 25
tom12342 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na kondensatorach mam 224 i 104 - to jest ok bo to jest 22icztery zera=220000 pikoF =po skróceniu 3 zer daje 220nF (bo 1nF to 1000pF).
Co do rezystorów to tam napewno masz 220 Ohm czyli cerwony brązowy brązowy i czwarty pasek zależny od tolerancji (srebrny albo złoty), zresztą jak wpiszesz w google kody rezystorów to w grafice powinien być rysunek co i jak.
Kondensator na 25V będzie ok bo on wytrzyma pracując na 25V a jak miałeś tam niższe to może być. Pozdrawiam tom12342

Dołoże tu moje pytanie mam w moim urządzeniu móżkę 26 połączoną do masy bo programuje z Art2003 (co prawda z przeróbką bo napięcie brane jest z USB) ale zaznaczam tam to LVP, A na tych schematach gość daje rezystor 10kOhm miedzi n 26 i mase, czy to jest konieczne mój wcześniejszy schemat miał po prostu do masy. Nie moge zrozumieć tego co napisał o tym LVP pod schematami. Zamieszcze tu ten cytat:

If you do use LVP to program your PIC then its a MUST to use the schematic on the right to build. There is a very good reason for this. When you program a PIC with LVP enabled (aka checkmarked in winpic800) but do not ground the LVP pin using a 10kohm resistor (i have heard 4.7k ohm resistor will work too) the PIC may randomly enter LVP mode (the result is your pic will constantly be recognized then not recognized over usb). A downside to using LVP is if you have LVP disabled (aka unchecked in winpic800) and you require LVP to program, you will lock yourself out of that PIC and will require a different method to flash the PIC with your programmer.
tom12342 jest offline   Odpowiedz cytując ten post