Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2010, 23:34   #10
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Jabber zdobywa rynek coraz szybciej, mniej wiecej tak jak Linux.
Nie porównuj aplikacji do protokołu bo to co innego. W tym wszystkim nie chodzi o to aby Jabber był popularny ale o to aby umożliwić ludziom komunikację bez ograniczeń. Jest jeden język.

Cytat:
Czyli - zaczal 10 lat temu i dalej niewiele zdobyl :-P.
Już Ci pisałem abyś uważał na to co piszesz. Kolejny raz kompromitujesz się. XMPP ma już 10 lat, rozwija się jak każdy standard swoim tempem i z roku na rok przybywa mu zwolenników.
Zobacz sobie na sytuację jaka była zaraz po jego standaryzacji i zobacz co jest teraz. Jeśli nie widzisz znaczących postępów to albo jesteś ślepy, albo nie chcesz tego widzieć.

Cytat:
Zreszta ja sie w opinii andy'ego kompromituje w kazdej kwestii.
Jak na razie w 90% z tego co piszesz to bzdury wyssane z palca.

Cytat:
Pewnie dlatego ze uwazam, ze rozwiazania komercyjne sa lepsze, bo moge po nich oczekiwac wsparcia, a nie liczyc na fora internetowe tworzone przez nastoletnich tworcow w ramach supportu...
Nigdzie nie pisałem, że np płatny serwer Jabbera jest gorszy od darmowego. XMPP jako protokół jest otwarty i bezpłatny. Implementacje tego protokołu w postaci komunikatorów, serwerów usług to już inna pipka.

Cytat:
...i - jak tak czytam te superlatywy o Jabberze - kto tu jest "wyznawca"? ;-]
Co ma piernik do wiatraka? W całej tej dyskusji nie napisałem choćby jednego zdania, które by sugerowało, że jestem wyznawcą. Na pewno lubię to rozwiązanie, staram się je rozpowszechniać na tyle na ile potrafię jednak to nie czyni mnie fanatykiem. Potrafię przyjąć krytykę jeśli ktoś używa rzeczowych i konkrtnych argumentów, potrafię wypisać wady tej technologii...


Chcesz Max podjąć dyskusję ok, ale zacznij najpierw pisać z sensem i prawdą.


Cytat:
Tak a gdzie to pisałem bo nie pamiętam
W temacie o komunikatorach kiedy silnie chciałeś odpalić obsługę Tlena (c2s) w mirce

Cytat:
Ale tak czy inaczej masz racje było KILKU
No to mam czy nie? Raz piszesz, że nie pamiętasz a później, że jednak coś takiego miało miejsce. Więcej rozwagi

Cytat:
Ja tu Jb nie krytykuje, fajna sprawa no ale nie ma z kim - w moim środowisku temat martwy
Poczekajmy aż najwięksi gracze otworzą swoje usługi to wtedy twój argument zniknie.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post