Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.11.2010, 14:26   #13
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Wiem, że XMPP rozróżnia msg od talk, ale gtalk chyba tego nie rozróżnia, stąd pytam.
Wiadomości wysłane od użytkownika, który ma konto na serwerze od Googla nie różnią się niczym od wiadomości wysłanej przez użytkownika, który ma konto na innym serwerze.

Cytat:
a jak by działał ten moduł do vBulletin? Miałbym w kontaktach gtalka forum.cdrinfo.pl jako aktywnego usera i dostawałbym od niego "czat"?
Pewnie tak. Skrypt UNB ma powiadomienia via Jabber i to działa o ile dobrze pamiętam na takiej zasadzie http://newsboard.unclassified.de/
Kiedyś jak klienty zaczną obsługiwać PubSub to może doczekamy się notyfikacji w ten sposób


Cytat:
Nie wypierałem się tego tylko pisałem, że nie pamiętam -to różnica źle to zinterpretowałeś
Ale ja Ci nie pisałem, że się wypierasz

Cytat:
Z tą rozwagą to nie wiem co miałeś na myśli ale to bez znaczenia przy tej złej interpretacji...
Odnośnie tego zapominania. Dobra nie ważne.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post