Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.11.2010, 08:17   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,316
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez trzcinapt Podgląd Wiadomości
Tym nieszczęsnym Optiarckiem.
Czy możliwa jest sytuacja że płyta nagrana w nim a przetestowana u kogoś innego na jego nagrywarce będzie miała zgoła inny współczynnik jakosici

ps: jak mogę władować skany testów na serwer forum?, bo linków na razie nie mogę dodawać, nie mam 10 postów
Żadnym laptopowym napędem nie przetestujesz żeby były miarodajne wyniki-z zwłaszcza Optiarckiem słynącymi z bardzo słabego odczytu
więc dopóki nie znajdziesz dobrego napędu do testu to trudno o jakości coś powiedzieć
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post