Dyskusja: Scenarist i angle
Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2010, 18:51   #14
Liar
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.10.2004
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 139
Liar w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mxm Podgląd Wiadomości
A skoro sobie poradziłeś z tym DVD to pochwal się w jaki sposób realizowane jest przełączanie między kątami w czasie oglądania filmu za pomocą przycisków
Dokładnie tak jak myślałem, Ty zresztą też chyba to sugerowałeś. Na ścieżce filmowej i każdym "Angle", który jest dostępny tworzymy (nieprzeszkadzające wizualnie) menu. Oczywiście to tworzenie menu musi być zadeklarowane w trakcie edycji materiałów video np. w Vegasie. Innymi słowy scieżkę video traktujemy tak jak przy animowanym Menu. Można dodać np. napisy informujące o kolejnej ścieżce angle. Ja miałem ułatwioną sprawę, bo dokształcałem się na gotowym materiale. Czyli na materiale video miałem mikromonitorki pokazujące akcję na własnej i innych ścieżkach. Oczywiście przy tworzeniu takiego cuś każda ścieżka musi mieć identyczne hmm... menu bo inaczej się to porozjeżdża (myslę , że wiadomo o co chodzi). Do tego dorobione były subpictures, wykonana klawiszologia i gotowe. A jedyne komendy klawiszy to przełączanie angle, audio i video. Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałem. Dobra, zabieram się za sprawdzenie Twojej podpowiedzi odnośnie programu Restream, którego kompletnie nie znam.

Strzał w dziesiątkę - oczywiście zadziałało. Warto się uczyć - dzięki.

Ostatnio zmieniany przez Liar : 29.11.2010 o godz. 19:21
Liar jest offline   Odpowiedz cytując ten post