Dyskusja: Konsola PS2 slim
Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.12.2010, 10:35   #1
Chmielo1993
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.12.2010
Posty: 7
Chmielo1993 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Konsola PS2 slim

Witam! Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Jeżeli coś źle napisałem to przepraszam.
Wczoraj zakupiłem używana konsolę ps2 slim wersja SCPH-77004 z dwoma padami, okablowaniem.
Konsola nie jest przerobiona, i chodzą na niej tylko orginalne gry.
I teraz moje pytanie. Kolega doradził mi abym zakupił kartę pamięci z allegro z wgranymi programami za pomocą których będę mógł odpalić kopię orginalnych gier, lub gry sciągnięte z internetu.
Karty są na allegro po ok.30/40 do 50zł. Nie mogę umieścić linku ponieważ jestem nowym użytkownikiem forum i nie napisałem jeszcze 10 wiadomości.

Te programy znajdują się na karcie 64mb:
Browser - klasyczne menu PS2 gdzie łaczymy sie z karta pamieci
System Configuration - opcje konsoli,ustawienia zegara itp
Menadzer plikow uELF - przydatne narzedzie do przenoszenia plikow pomiedzy karta pamieci a usb (pendrive itd).
Start Gry - tutaj mamy glowne narzedzie Free McBoota.Sluzy ono do odpalania gier. Po wlozeniu gry i zamknieciu klapki wciskamy Launch DVD
HD Loader - narzedzie sluzace do odpalania gier z dysku twardego konsoli oraz save'owania stanow gier i przenoszenia plikow.
SMS Odtwarzacz multimedialny - tutaj uruchamiamy filmy,muzyke z plyt badz pamieci masowej
SEGA - emulator konsoli SEGA
PSX - tutaj uruchamiamy gry z PSXa
SNES - emulator konsoli Snes
Łamacz kodów - narzedzie sluzace do tworzenia wszelkich kodow do gier
USBExtreme/Advance - narzedzia sluzace do zarzadzania pamiecia masowa i wszystkiego co z nia zwiazane
Game Boy - emulator konsoli Game boy
Nintendo - emulator konsoli Nintendo
HDTV - aplikacja sluzaca do odpalania gier,filmow w podwyzszonej rozdzielczosci(o ile isnieje taka mozliwosc)
PS2 mame - emulator konsoli psx
Zarzadzanie MC - narzedzie do dokladnego formatowania kart pamieci


Czy gry sciągniete z interneru lub skopiowane z orginalnej płyty na czystą płytę DVD lub CD będą mi chodziły? Czy te gry trzeba patchować albo coś? A może jest jakiś inny sposób aby gry kopiowane chodziły w mojej konsoli za podobną cenę do ceny karty?
Proszę o odpowiedzi.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Chmielo1993 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online