Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.12.2010, 18:02   #1381
Creew
DraganFly'er
 
Avatar użytkownika Creew
 
Data rejestracji: 16.08.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 160
Creew zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez AleX69 Podgląd Wiadomości
to sobie mozna przetrzec ... albo jesli ktos chce zeby byl szybki - to moze nim rzucic


crew@ do czego ci to 'liczydlo'?
Liczydło w zestawieniu bo kopiowałem z wcześniej przygotowanej oferty ze sklepu pc.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Nie siedzę teraz w temacie, ale 5770 za 499 zł wydaje mi się średnio trafionym wyborem. To bardzo przyjemna karta, sam taką mam i jestem zadowolony, ale jak ja ją kupowałem, to nowe serie kart kosztowały mniej więcej dwa razy tyle. Teraz różnica do chociażby GTX 460 wynosi około 100-200 zł, a różnica w wydajności jest znaczna.

Zresztą - na szybko znalazłem taką ofertę:

http://allegro.pl/pciex-gainward-gf-...347973887.html

Tu już praktycznie nie ma różnicy.


Myślę, że w przypadku karty graficznej poprzeglądałbym jeszcze testy i poszukał czegoś szybszego.
Różnica w wydajności to jest ok 5%-8% więc w zasadzie żadna. Jedyne co przemawia to ogl 4.0 (zaleta ze względu na chęć tworzenia grafiki przez kumpla) .Kompa mam złożyć w styczniu więc poczekam na zmianę cen, wtedy pomyśle nad 460tką.

Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
@Creew
Twój zestaw wydaje mi się jak najbardziej ok, z tym samym zastrzeżeniem, że HDD mógłby mieć 1 TB (to jest trochę wydajniejszy komputer niż ten o którym myśli Xsnake, więc tym bardziej brałbym to pod uwagę).
Dyski w tym momencie są tak tanie, że dołożenie w przyszłości dodatkowej 500 czy też 1Tb to nie będzie problem, a że ceny muszę w miarę ścinać, więc tymczasowo 500.

Cytat:
Napisany przez marynarz Podgląd Wiadomości
Procek zamiast 945 lepiej 955 BE. Latwo sie podkreci. Do tego chlodzenie zeby nie oszalec od BOXa - Fortis albo Performa. Mozna dokupic pozniej.
Pamieci Goodram 1333. Dobre i tanie.
Karta do grania to teraz GTX 460. Najlepiej tu wypada wersja od MSI.
Zadnego Chiefteca, to teraz zasilacze kategorii B - drozsze i glosniejsze od innych.
Corsair z 5-letnia gwarancja, OCZ ModXtreme, Seasonic.
Buda iBox to tak w ostatecznosci. CM Elite kosztuje troche ponad 100zl wiec warto.
Co do procka, to może i racja, różnica niewielka w cenie, ale co do samego kręcenia to szczerze wątpię żeby się kumpel za to brał, on się praktycznie nie orientuje w temacie.. (student informatyki AGH psia mać! )
Ramy: czemu 1333? Nie za bardzo w samych ramach siedzę więc prosiłbym o jakieś argumentowanie takiego wyboru.
Zasiłka: Chieftec to już w moim przypadku przyzwyczajenie, tyle lat na tym składam i nigdy mnie nie zawiodło. Dużo do gadania ma też fakt że mój chieftec chodził ponad pół roku bez wiatraczka, jako, że przypadkiem przeciąłem zasilanie do niego w trakcie czyszczenia ^^ Zauważyłem przypadkiem przy kolejnym czyszczeniu, bo dotknąwszy obudowy się praktycznie sparzyłem. Lutowanie i po problemie, działa do dziś. Chociaż zastanawiam się nad wymianą, bo cały sprzęt mam w miarę nowy, a zasilacz już swoje lata ma..
Buda: Cm elite'a akurat nie ma w sklepie w którym zamawiam, a chciałbym zrobić pojedyncze zamówienie, zamiast ganiać po sklepach za tym. Ibox to syf, wiem doskonale, ale jest to produkt budżetowy i chyba tym na stanie.

Dzięki za wszelkie rady czy komentarze, proszę o więcej.
__________________
NEC 3500AG poszedł w niepamięć. Czas na Pioneer DVR-215D@DVR-215L

Ostatnio zmieniany przez Creew : 04.12.2010 o godz. 18:05
Creew jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online