Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.12.2010, 17:28   #22
ethar
Herbaciarz^^
 
Data rejestracji: 19.09.2008
Posty: 738
ethar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez BulwiQ Podgląd Wiadomości
ethar, skoro nie tolerujesz piractwa to po co Ci modbo w konsoli? "
M.in po to abym nie musiał tyrać swoich oryginalnych nośników Żebym nie miał problemu, i większej "*******encji" z odpaleniem homebrew'u...

Cytat:
Napisany przez BulwiQ Podgląd Wiadomości
Ja nie jestem piratem, tą grę mam tylko do własnego użytku
Niestety jesteś, nie kupiłeś jej (Licencji użytkownika) tak więc posiadasz grę/program nielegalnie. Tak więc jesteś piratem

Cytat:
Napisany przez BulwiQ Podgląd Wiadomości
a o ile mi wiadomo piractwo to głównie rozpowszechnianie (posiadanie oczywiście też ale w mniejszym stopniu).
Wcześniej pisałeś że nie jesteś piratem, teraz piszesz że "posiadanie" jest piractwem w mniejszym stopniu.

Cytat:
Napisany przez BulwiQ Podgląd Wiadomości
Akurat nie stać mnie na wszystkie gry jakie zapragnę a chciałem zagrać w jedną z najnowszych produkcji EA.
Każdy to rozumie, Polska nie jest krajem dobrym dla graczy, nie oszukując się, mamy małe zarobki, a ceny gier wysokie. Niestety taki kraj, chodząc po sklepach w Anglii widzę "nowe" gry za 15 funciaków. Minimalna stawka krajowa na godzine to około 5 funtów. 3 h pracy i masz A w Polsce? Znadziesz GOWa 3 za 15 zł? Nie sądzę. A tyram z tym piractwem dlatego bo regulamin forum zabrania chwalenia się piractwem. Więc następnym razem, użyj jakiegoś synonimu typu "zrobiłem kopię bezpieczeństwa" czy cokolwiek innego... Co ja Ci będę podpowiadał, wiesz o co chodzi

Cytat:
Napisany przez BulwiQ Podgląd Wiadomości
Po co jest tyle tematów o FMCB, ESR, o rodzajach płyt i zamęczaniu lasera konsoli kiepskimi nośnikami? Poza tym sam mówisz, że wypalasz na Emtecach. Pisząc tak przeczysz sam sobie.
Bo większość ludzi nie przysposobili umiejętności czytania głównej, przypinanych tematów, tutoriali itp. A jak już była mowa o nośnikach, to wypowiedziałem się o sobie Może zbędnie


Cytat:
Napisany przez BulwiQ Podgląd Wiadomości
Piszę składniowo, ponieważ nie lubię czytać postów pisanych chaotycznie. Wolę poświęcić trochę więcej czasu i poprawnie wystukać wszystkie słowa, które później inni będą czytać.
I bardzo dobrze! Chwali się!
__________________
https://www.facebook.com/CzytelnikPlakalJakKupowal - moja osobista misja.

https://www.facebook.com/ZakonBrowardynow - wytłumaczenie mojego uwielbienia do piwa.

kubacki.deviantart.com
ethar jest offline