Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.12.2010, 19:15   #3
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
To ja zamawiam takie coś, co działa niezależnie od przeglądarki albo w dowolnej przeglądarce, ale bez specjalnych wtyczek
Skryptozakładki (ma to też delicious) i masz dodawanie z każdej przeglądarki.

Wracając do Diigo - szybka rejestracja, szybka i bezbolesna instalacja ichniejszego toolbara(delicje mają o wiele potężniejsze rozszerzonko). Próba importu zakładek (ok 1100)...2h i nadal w toku
Nie wiem czy to przez obciążenie serwera czy to przez wzmożoną aktywność pingwinów ale ileż można? Powiedziałem do widzenia i skasowałem konto.

Przed momentem próbowałem przekonać się do xmarks...instalacja ichniejszego dodatku też bez problemu, rejestracja również ok ale są problemy z połączeniem do serwera, nie można zaimportować zakładek z pliku tylko z delicious(limit 100).....

Wygląda na to że na razie zostanę przy delicjach chyba, że znacie coś równie "smacznego" co delicje?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post