Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2011, 17:50   #805
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou
@ndy, ale po co się napowietrzasz? To jest cały czas tylko trzepanie piany, wszyscy to wiedzą, a innych i tak nie przekonasz...
Bo jego gadanie działa na nerwy, co raz teorie bez żadnego poparcia

Cytat:
Moja wygoda uzytkowania JEST absolutnie niezbedna. Przekonalem sie zas na przestrzeni lat uzytkowania Apple, ze nie sa mi potrzebne przesylanie plikow przez BT czy port USB w telefonie komorkowym. Gdy przychodzi co do czego okazuje ze ludzie maniakalnue "chca miec" chociaz nie uzywaja tej opcji wcale...
Wiesz dlaczego nie są Ci potrzebne? Nie dlatego, że tak jest ale dlatego, że tak zdecydowało Apple. Skoro nie masz tych funkcji to nie możesz z nich skorzystać ergo nie myślisz o nich więc wydaje Ci się, że są niepotrzebne/zbędne.
Natomiast przesyłanie przez BT to coś podstawowego. Choćby przesyłanie swojej wizytówki:

A: Hej podaj mi swój numer.
B: Włącz na chwile BT u siebie.
A: Ok już.
B: Wysyłam...
A: ...odbieram, o dzięki.

Podobnie jest z plikami, ile to już razy wymieniałem się z kimś dzwonkiem, rozkładem (mmpk), nawigacją (trekbuddy) czy innym softem przez telefon. BA nawet grałem z innymi przez BT!! Mój bardzo low endowy telefon porafi nawet drukować via BT

Jeżeli chodzi o USB to jest on po to abyś mógł podpiąć telefon pod kompa. Faktycznie zbędne...

Cytat:
Taki jest Android i taki byl Windows Mobile - przeladowany nikomu niepotrzebnymi bzdetami ktore tylko wplywaja na szybkosc dzialania i stabilnosc. Gdy ktos potrzebuje danej funkcjonalnosci wystarczy ze sciagnie do tego apke.
Dla Ciebie może i zbędnymi, ale dla zdecydowanej większości osób która ten system używa tak nie jest.


Cytat:
BTW do tematu - dzis update OS X 10.6.6 i premiera Mac App Store - startuja majac 1000 apek, ceny niezle, korzysta sie z istniejacego Apple ID (iTunes + App Store + iBookstore). Troche kupilem, zobavzymy jak sie spisze :-)!
No i ?

Cytat:
3G S'a kupilem jakis rok temu. Nowke.
Podaj konkretną datę.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 06.01.2011 o godz. 17:53
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post