Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.01.2011, 00:06   #392
Niuniek81
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2011
Posty: 6
Niuniek81 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
koledzy podpowiedzcie mi ktora bedzie lepsza i czy warto w taka inwestowac bo trzeba cos na prezent wybrac
zarost srednio twardy i nie obfity ze tak powiem na brodzie wasach tak ale policzki i szyja nie jest to twarda gesta szczecina
gole sie srednio co ok 3 dni reczna maszynka i chcialbym sprobowac tejze techniki nowoczesnej na codzien widze ze bylaby to swietna sprawa i dosc wygodna bez zadnych zeli itd
przeczytalem ten caly temat i jednak zdecyduje sie na philipsa jednak bardziej zamna przemawia
a ze moge troszke nadszarpnac budzet to wpadla mi w oko taka golarka jak
philips hq 8250/17 niestety niemoge dodac linka :/
czy ktos moze sie onie wypowiedziec? uzywal ktos ? zamna bardzo przemawia to ze ma 3 te grazki na glowicach co wydaje mi sie bedzie wplywalo na szybsze golenie dobrze rozumuje czy to tylko taki pic na wode i bedzie podobnie jak w tych z jednym krazkiem na wloski? bo noze sa chyba takie same pod spodem ?
dodatkowo ladnie wyglada , ma ruchoma glowke nie tylko glowice , dobra bateria q godz lad. i 55 min golenia w zestawie jest ladowarka gdzie mozna ja pozstawic na czym a nie musi lezec byle gdzie , no i mozliwosc mycia pod woda najwazniejsze

jest jeszcze opcja kupna w dosc ciekawej cenie hq 9190 lcd ale niewiem czy jest sens przeplacac ? w zestawie jest o tyle lepsze ze ma etu metalowe lepsza bateria bo trzyma 75min i laduje sie tez godzine no i ma w sumie dlamnie zbedny ten wyswietlacz lcd i niewiem czy to posiada wyzej wymieniny model jak :
Wyjątkowe pokrętło systemu Personal Comfort Control umożliwia ustawienie głowic golących o zmiennym położeniu, tak aby ich nacisk był dokładnie dopasowany do skóry i brody danego mężczyzny: przy pierwszym goleniu maszynką SmartTouch-XL należy wybrać jedno z ustawień, a golenie będzie niezwykle dokładne i bezpieczne dla nawet najbardzej wrażliwej skóry.

co otym myslicie ??

w gre w sumie wchodzi jeszcze philips rq 1150/16


w sumie ladnie wyglada bateria tez niczego sobie lowica fajnie sie uklada do golenia ale maja jedne peirscienie tylko , nie maja trymerka chcoiaz mi chyba ebdzie zbedny
co o niej tez myslicie ??

bede wdzieczny za szybkie odpowiedzi bo jutro popoludniem ewentualnie pojutrze bede musial juz zamawiac :/ niezostalo mi zbyt wiele czasu na namysly :/ bardzo was prosze o porady
POZDRAWIAM
Niuniek81 jest offline   Odpowiedz cytując ten post