Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.01.2011, 12:59   #397
Niuniek81
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2011
Posty: 6
Niuniek81 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hehe no w sumie mocno tresciwa ale patrzac na specyfikacje to ja chyba wybiore ta 8250 bo ma trymerek moze kiedys sie przydac zawsze cos ma lepsza baterie w sumie o te ok 10 min ale zawsze to cos
mialem i jedna i druga w rece i np dlamnie mycie i czyszczenie jest fajniejsze w 8250 bo sie otwiera jednym ruchem pyk i mam otwarty pojemnik na zarost i noze i odrazu mozemy szybciutko wymyc a 1150 sie troche ciezko otwiera trzeba w 3 miejcach dosc mocno naciskach i ciagnac zeby z zaszczepk wyjac ten panel z glowicami zeby wymyc i zostaje nam dwie czesci do mycia wiec jakos tak troche bardziej pierdzielic sie z tym trzeba
no i chyba najwazniejsza przewaga to te trzy pierscienie ! poczytalem troche w necie i ludzie potwierdzaja ze zeczywiscie dokladniej i szybciej sie takimi glowicami goli a to dlamnie najwazniejsze zeby bylo szybko dokladnie i prosto mylo i obslugiwalo i glowice o 15zl tansze z tego co ja przynajmniej znalazlem niby nic ale pisze co sie dowiedzialem
z tego co mialem w lapkach to bardziej solidna wydaje sie byc wlasnie 8250 , 1150 taka troche zabawkowa sie wydaje i delikatniejsza

jesli sie nie spieszysz to ja bede mial cos z tych golarek za pare dni potestuje to napisze
Niuniek81 jest offline   Odpowiedz cytując ten post