Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2011, 13:36   #1
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
www.euroadres.pl - prośba o kasację postów

Witam

Rok temu w naszym wątku UWAGA! Oszustwa internetowe! zamieściłem kilka postów, w których opisałem moje doświadczenia z firmą działającą pod brandem Euroadres.

Cel pisania postów zapewne taki sam jak innych osób: aby ostrzec współbraci przed ew. kłopotami.

Tutaj linki do moich postów:
Pierwszy post, w którym przedstawiam sprawę i kolejne posty w tym wątku: drugi post, trzeci post, czwarty post.

Jeśli ktoś zechce komentować istotę tamtej sprawy, proszę o przeczytanie wszystkich postów, gdyż w trzecim z kolei prostuję moje błędne wnioski z pierwszego postu.

Do rzeczy: dziś dostałem msg od jednego z adminów naszego forum, w którym dowiaduję się, że niejaki Michał Brzeczkowski z "firmy Euroadres" żąda usunięcia w/w postów w związku z "obraźliwymi i nieprawdziwymi informacjami na temat naszej firmy".
Admin pyta się o moją opinię i sugeruje, zapewne słusznie, że jeśli nie skasujemy, następnym krokiem będzie żądanie podania moich danych personalnych.
Dla jasności: msg naszego admina jest w tonie jak najbardziej przyjaznym I jeśli dobrze rozumiem, admin pozostawia decyzję do mojego uznania.

Pytanie do Was: co zrobić? Skasować czy zostawić? Czasami zadaje się takie pytania, aby upewnić się co do swojej decyzji, ale zaręczam, że tym razem naprawdę nie wiem.

Z jednej strony oczywiście nie chce mi się nimi szarpać, a z drugiej strony po przeczytaniu w/w postów generalnie podtrzymuję swoją opinię, dalej widzę cel w zamieszczaniu takich informacji itd

Jako że jesteśmy na otwartym forum dyskusyjnym: pan Michał Brzeczkowski mógłby bronić dobra swojej firmy bezpośrednio...

Swoje dane personalne oczywiście im podam w razie żądania, nawet sam to zrobię, aby admin nie miał zbędnych nerwów. BTW po IP mnie nie ustalą, ale nie zwykłem ukrywać się i staram się brać odpowiedzialność za słowa.

Mam nadzieję, że wyrazicie swoją opinię i o ile jasno powiecie kasować / nie kasować, podsumuję Wasze głosy i podejmę taką decyzję jak większość. W końcu to forum nie jest moją własnością, a w pewnym sensie wszystkich tu piszących, to i dlatego zwracam się do Was.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online