Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.01.2011, 15:35   #4
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@pali przeczytałem te posty i moim zdaniem nie powinieneś ich usuwać. Jeśli Cię pozwą to co? Posty są napisane w merytoryczny sposób, nikogo nie obrażają tylko stwierdzają fakty (o ile nie kłamałeś). Żaden sąd nie przyzna im racji. Dla pewności polecam jednak popytać na forum prawnym

Cytat:
Do rzeczy: dziś dostałem msg od jednego z adminów naszego forum, w którym dowiaduję się, że niejaki Michał Brzeczkowski z "firmy Euroadres" żąda usunięcia w/w postów w związku z "obraźliwymi i nieprawdziwymi informacjami na temat naszej firmy".
Na tym etapie to ten Pan może co najwyżej POPROSIĆ o usunięcie tych materiałów.


Walcz o swoje!

Cytat:
Swoje dane personalne oczywiście im podam w razie żądania, nawet sam to zrobię, aby admin nie miał zbędnych nerwów. BTW po IP mnie nie ustalą, ale nie zwykłem ukrywać się i staram się brać odpowiedzialność za słowa.
Dopóki prokuratura nie nakaże administratorowi podania danych osobowych to nie musi tego robić.

--

OT
@pali zapoznaj się z sprawą
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 19.01.2011 o godz. 15:42
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post