Dyskusja: PgcEdit - komendy
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.01.2011, 15:58   #3
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzięki ale wiele mi to nie pomogło. Nadal nie mogę wykapować co jest nie tak.
Podmieniam planszę menu z wyborem języka. VTS z planszą wyboru języka składa się z dwóch cell, oba są animowane. W DVD Remake Pro podmieniam PGC z przyciskami (Replace with still), voby wygenerowane MuxManem. Dalej jak w twoim opisie "DVDRemake, PGCEdit - jak to zrobić". Efekt jest taki, że na komputerowym playerze działa ok (PowerDVD) natomiast na stacjonarnych odtwarzaczach nie pojawia się plansza z przyciskami, zatrzymuje się na pierwszym PGC (czyli animacji która prowadzi do tych przycisków).

Próbowałem też inną metodą z wykorzystaniem Vobblanker z zamianą animacji na nieruchomą planszę. Efekt podobny, czasami odtwarzacz zawiesza się wyświetlając połowę planszy.

Próbowałem też oba cell zamienić na nieruchomą planszę, bez sukcesu.

Dlatego chciałem prześledzić dokładnie komendy w PgcEdit ale nic nie mogą dostrzec co by odpowiadało za ten błąd. Ostatnio moje podejrzenia padły na czas działania programu (playback Time w PGC), próbowałem coś tam pozmieniać ale kicha, nic to nie dało albo nie wiem co zmienić.

Może mógłbyś coś podpowiedzieć?

Ps. Dodam jeszcze że PgcEdit przy wczytywaniu DVD po eksporcie z DVD Remake z podmienioną planszą alarmuje:
Pgc Edi has detected erroneous or missing time map tables: VTS 1
The bad time maps will be rebuilt when you seve the DVD.

Przy zapisywaniu po obróbce w Pgc Edit zgadzam się na poprawę time map.

Ostatnio zmieniany przez siwek : 25.01.2011 o godz. 17:30
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post