Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.02.2011, 21:52   #3
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak też próbowałem. Wczytałem do PgcEdit oryginalny film i na VTST 5, 1 TTN zrobiłem Replace VTST Titles. Dostałem komunikat, że są 4 TTN w oryginale a w importowanym 1. Importowany domain musi mieć 4 TTNs lub więcej. Sorry.

Próbowałem też tak: zamieniłem oryginalne voby (7 szt) na te nowe (5 szt) potem przepuściłem przez IfoUpdate. Efekt jest taki że rozdziałów jest 18 ale jak przełączając dochodzę do 12 to mam koniec filmu. To samo w menu rozdziałów, wybranie rozdziału ponad 12 powoduje powrót do main menu. Pozatym menu działa prawidłowo (na komputerowym playerze).

Do tej pory przy dodawaniu menu ograniczałem się do Title 1 i kombinowałem żeby odpowiednio poustawiać GPRM, traciłem w ten sposób np. czołówkę producenta, która była w innym title. Czasami pewnych żeczy nie potrafiłem poustawiać ponieważ można je zmienić tylko w title. I dla tego pomysł żeby zapytać jak wstawić taki pusty title. Spróbowałem i już umiem dzięki. A jak go usunąć?

Ps.
Jednak nie za bardzo umiem. Spróbowałem na takim pustym (0:00) i dostałem pusty title, ale jak to samo zrobiłem na zaimportowanym title z filmem (1:59:00) to sklonowało mi kolejny title - 1:59:00, a chodziło mi żeby dodać title z 0:00.

Ostatnio zmieniany przez siwek : 11.02.2011 o godz. 23:17
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post