Dyskusja: LG BH10LS30
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.02.2011, 17:18   #38
lonelywolf84
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.07.2007
Posty: 7
lonelywolf84 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Problem z LG BH10LS30 i przenoszeniem plików na dysk. Dlaczego to nie działa?

Witam,

Mam duży kłopot z moją nagrywarką LG BS10LS30.
Nagrywam dwuwarstwową płytę BD-R DL. Chciałem wrzucić na tą płytę niecałe 31 GB maszyny wirtualnej vmware. Plików jest 41 z czego największe mają po 2 GB.

Nagrałem 2 płyty dwuwarstwowe.
Jedną za pomocą CDBurnerXP oraz Power2Go.
Ta nagrana w CDBurnerXP nie przeszła weryfikacji tego programu po nagraniu, ta druga natiomiast tak.
Z oboma jest taki problem że jak zaznaczam wszystkie pliki to w pewnym momencie zacina się kopiowanie i cały system zacina. Trzeba siłą wyłaczyć kompa i zrestartować żeby zaczął działać.
Dziwne jest to że jak kopiuję plik po pliku to każdy daje skopiować się bez problemu.
To wygląda tak jakby nagrywarka przestawała w którymś momencie działać. A potem znowu wraca do życia.

Dodam tylko że nagrywarkę wrzuciłem w obudowę od dysku IDE Gembird i dodałem do niej przejściówkę na sata.

Co może być nie tak? Ustawienia jakies? Czy nagrywarka jest walnięta? Jak to sprawdzić? Proszę bardzo o pomoc bo nie wiem co zrobić.

Maszyna wirtualna po skopiowaniu z płyty oczywiście nie działa. Skąd mam wiedzieć co się skopało i w którym momencie?

Ostatnio zmieniany przez lonelywolf84 : 13.02.2011 o godz. 17:25
lonelywolf84 jest offline   Odpowiedz cytując ten post