Dyskusja: Forum po SSL
Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.02.2011, 22:11   #19
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Dokładnie tak jak mówisz.

Problem polega na tym, że gdy wchodzę na witrynę tak mocno zabezpieczoną (czyli SSL) intuicyjnie zakładam, że jej admin zapewnił mi poufność we wszelkich aspektach (także tych, których SSL z natury rzeczy nie obejmuje).
Myślę, że ZU który nie rozumie co to SSL, a widzi te kłódki i pieczęcie - czyni to samo założenie.
Stąd jeśli jest solidna kłódka (SSL) to muszą być i kraty


---------------------------------------
A co do metody ataku przez te "obrazki", o których tyle rozpisaliśmy się (ale przynajmniej dogadaliśmy się ) proponuję ten link:


Uwaga: ten link jest całkowicie bezpieczny, o ile nie podasz w okienku, które wyskoczy - prawdziwego loginu z tego forum. Gwarantuję!
Niech mnie Bartezu zabije, jeśli jest inaczej. Podaj wymyśloną nazwę, która zupełnie Ciebie nie identyfikuje.

Po wypełnieniu prośby o name i uważnym przeczytaniu komunikatów będzie jasne, dlaczego prosiłem o zmianę nicka

Linka przeklejamy, a nie klikamy, bo to nie mój serwer i wolę nie ryzykować słowem za to co on ew. zbiera (kto nie wie co może zbierać, niech po prostu przekleja )
Wypelnić "name" i kliknąć ten guzik z głupimi napisami.
------------------------------------

Ostatnio zmieniany przez pali : 14.02.2011 o godz. 22:14
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post