Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2011, 10:10   #5
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
VSO to niestety dość prymitywny programik i musi mieć do każdego strumienia odpowiadający mu plik CLP. Także strumień musi byc zgodny, bo już jest w istniejącej strukutrze BD/AVCHD.

To duża wada tego programu, nie można mu nawrzucać MTSów, VOBów, AVIków itd jak sie chce tak jak do multiAVCHD

Dla mnie to nie jest duży problem, zgrywając z karty na dysk po prostu zachowuję całą strukturę AVCHD i wtedy nie ma problemu. Można mieszać poszczególne pliki z różnych źródeł, dopóki każde ma zachowaną swoją strukturę.

Efekty działania VSO są bardzo dobre, to znaczy ma bardzo dużą kompatybilność w przeciwieństwie do multiavchd - który potrafi wypluć pliki które nie chcą sie czytać.
Pierwsze płyty robiłem tak, że wynik AVCHD z multiavchd wrzucałem następnie do VSO i tam ustawiałem "BluRay compatible" - bo na Onkyo nie szły.
(być może ten sam efekt byłby gdybym ustawił BluRay zamiast AVCHD w multiavchd, ale mimo to nie świadczy to dobrze o tym programie).
Nie ma też problemu z plikami Lite z LX5 - odczytują się 100% poprawnie na odtwarzaczu. Natomiast te z tsMuxera jak napisałem - nie zawsze.

Jeżeli jednak sam tworzysz pliki to zapewne nie masz tej struktury i wtedy będzie pewnie problem

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 22.02.2011 o godz. 10:15
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post