Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2011, 12:38   #4
Skinned
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Skinned
 
Data rejestracji: 24.02.2011
Posty: 5
Skinned zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Widzę, że zainteresowanie moim pytaniem wykazał sam Administrator forum. Witam Cię i wszystkie osoby wkładające pracę w prowadzenie tego forum, bardzo się cieszę i odbieram to jako zwiastun szybkiego rozwiązania problemu. Mam tylko nadzieję, że to nie wyłącznie moja uwaga na początku przyciągnęła instytucjonalne oko.

Oczywiście już dołączam linka do zapisanego pliku "dal"
ht#tp://kasiawrona(dot)com/DVD/pierwszeDVD.dal

Chyba tylko o ten plik Ci chodziło - bo przecież cały projekt z zawartością filmów zajmuje kilka GB danych.

Edit: juz w międzyczasie zobaczyłam klejną odpowiedź tym razem moderatora. Również bardzo dziękuję za zainteresowanie. Muszę dodać dla jasności, bo może ten fakt mieć znaczenie w kontekście tego co napisałeś, że film 4 nie jest jedynym, który posiada 2 ścieżki dźwiękowe. Podobną operację z menu wyboru ścieżki będę musiała zastosować także dla filmu 2. Na razie jest on podpięty bezpośrednio do menu wyboru filmu.
Przy okazji rozmów o skryptach - nie boję się skryptów ale nie znam języka, którym są tworzone - czy mogli byście zaproponować mi jakąś specyfikację tego języka + tłumaczenie podstawowych skrótów którymi posługuje się zarówno skrypt jak i w bardzo wielu miejscach sam program DVD Lab. Jestem na tyle nieobeznana, że wszechobecne skróty VTS, PGC, VMG i tym podobne są dla mnie zupełnie niezrozumiałe. Oczywiście bardzo bym prosiła o wersję polską, tylko w ostateczności angielską.

Ostatnio zmieniany przez Skinned : 25.02.2011 o godz. 12:51
Skinned jest offline   Odpowiedz cytując ten post