Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.02.2011, 12:19   #7
Skinned
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Skinned
 
Data rejestracji: 24.02.2011
Posty: 5
Skinned zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w Oknie Connections mam mozliwość wykonania 3 rodzajów połączeń - rozumiem, że chodzi o pierwszy rodzaj czyli "Draw End Connection Links". Połączyłam w ten sposób menu2 z VM ale przy sprawdzaniu funkcjonowania zestawu menu klikanie w przycisk 1 w menu 2 nie powoduje przeskoku - non stop widoczne jest menu 2 i mogę klikać w nieskończoność. Tak intuicyjnie zaznacze, że przy tym, menu czas trwania jest ustawiony na nieskończoność (inf) - może tu jest jakiś błąd logiczny - niestety nie mam pojęcia.

Na marginesie - wiem, że zwracam się z prośbą o coś co wykracza poza ramy normalnej współpracy za pośrednictwem forum, ale fakt iż nawiązałam kontakt z osobą, która posiada niezbędną wiedzę do rozwiązania tego i być może przyszłych problemów jest dla mnie nie do przecenienia. Czy mogę w drodze wyjątku zaproponować bilateralne połączenie z Tobą Reetou - do wyboru komórka, GG, Skype a docelowo także TeamViewer - mam pewność, że gdybym wpuściła Cię przy pomocy TeamViewera na mój komputer to znalazł byś przyczynę problemu i sposób jego rozwiązania w czasie 2-3 minut. Wtedy swoją "boską" ręką mógłbyś usunąć tą część naszej prywatnej rozmowy z mojego postu, w zamian po rozwiązaniu problemu czy to ja sama czy z Twoją pomocą podalibyśmy gotowe rozwiązanie w tym temacie tak aby i inni którzy go przeczytają znaleźli poradę. - Czy jest tu jakis mechanizm wysyłania PM? bo nie chcę zaśmiecać tego wątku takimi prywatnymi tekstami (no i nie chcę publicznie dzielić się osobistymi kontaktami).
Skinned jest offline   Odpowiedz cytując ten post