Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.03.2011, 12:07   #132
kkuna
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2010
Posty: 6
kkuna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, zwracam się do Was znów z problemem dotyczącym filmów 1080p. Tak jak wyżej już pisałem kiedyś mi się udało to uruchomić na Best playerze i śmigało ładnie przy użyciu CPU ok 30%. Wszytko było dobrze ale przez jakiś czas nie oglądałem nic i ostatnio znów są problemy z filmami fullHD.

Zacząłem troszkę szukać i po swojemu próbować. Próbowałem różnych rzeczy i teraz mam K-Lite, Haali Media Splitter oraz DivX Plus gdzie jest jakiś kodek do przetwarzania H 264 przy małym zużyciu procka. Kombinowałem trochę w ustawieniach KMP ale nic mi się nie udało osiągnąć. Póki co najlepiej mi idzie w BP przy użyciu właśnie tego DivX h 264. Na pasku wyskakuje ffdshow audio decoder. Zużycie CPU ok 30%. Wiem że BP nie ma swoich kodeków i takich zaawansowanych ustawień ale w oparciu o to co napisałem najlepiej działa.
No wszystko by było dobrze tylko sprawa wygląda tak że film przez parę sekund idzie ok później przyśpiesza, znów zwalnia, przytnie i znów przyśpieszy. Oczywiście się przy tym wszystkim rozjeżdża dźwięk...

Ewentualnie spróbuję jeszcze raz wykonać wszystko z pierwszego posta... Ostatnio coś nie działał ten kodek H264 z cyberlinka. Może się źle zainstalował? Dalej mam PDVD i w ustawieniach KMP dalej mogę użyć h264 cyberlink ale nie mogę włączyć jego ustawień. Może to dlatego że był źle zainstalowany.
Proszę kogoś kto się orientuje w temacie o radę.
kkuna jest offline   Odpowiedz cytując ten post