Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.03.2011, 08:22   #133
kkuna
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2010
Posty: 6
kkuna w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, nie mogę edytować powyższego posta więc piszę w kolejnym.
Zainstalowałem wszystko raz jeszcze tak jak jest w pierwszym poście w tym zainstalowałem ponownie PDVD i teraz kodek cyberlinka daje się skonfigurować. Dalej po naciśnięciu TAB mam napisane że KMP korzysta z ffd show
img560.imageshack.us/i/easyrider19691080pblura.jpg/
Może dalej kodeki cyberlinka nie są dobrze zainstalowane?
Czy da się może zastąpić jakimiś innymi kodekami tego cyberlinka? Może ten DivX Plus o którym pisałem? On wspiera DXVA. Nie znam się na tym ale próbuję kombinować.
Przyszło mi też do głowy że może skoro ostatnio full HD chodziło mi na BP i kodekach systemowych (ffd show) przy niedużym wykorzystaniu procka to może muszę sobie tylko ffd show sformatować i będzie dobrze. Wie ktoś coś w tym temacie?
W tyk kodekach jest tyle ustawień że trudno się laikowi połapać.
Dzięki z góry za odpowiedź.
dla porządku: mój laptop: Asus K51AE proc. AMD Thurion 2,3, 4gb ram, ATI Mobility Radeon 4200 HD, Win 7 64x

EDIT
Zrobiłem dokładnie tak jak ostatnim razem czyli odinstalowałem CoreAVC i film działa na Best Playerze. A wieć korzystając z systemowych kodeków działa. Zrobiłem screena na GraphStudio i wygląda to tak:
img13.imageshack.us/i/przechwytywanienv.jpg/
Teraz rozumiem że BP używa do odtwarzania Microsoft DTV-DVD cokolwiek by to nie było i to działa. Ważne że działa ale może ktoś byłby w stanie mi to wyjaśnić. Dzięki.

Ostatnio zmieniany przez kkuna : 08.03.2011 o godz. 08:58
kkuna jest offline   Odpowiedz cytując ten post