Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.03.2011, 22:16   #7
siwek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.12.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 70
siwek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam już wszystkie pliki potrzebne do złożenia projektu w całość. Wczytałem je wszystkie do DVD Maestro i próbuje to wszystko poskładać do kupy. Jednak przeceniłem swoje możliwości, może mógłby mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać. Sądziłem że uda mi się zrobić to w Maestro intuicyjnie ale to zbyt skomplikowane jak dla mnie. Bez jakiegoś przykładu, który mógłbym sobie modyfikować chyba nie dam rady. W Maestro jest zakładka Command Sequences którą powinienem, tak mi się wydaje, do tego wykorzystać, ale to trudne.
Moje wyobrażenie jak to powinno wyglądać jest następujące:
Płyta po wystartowaniu odtwarza krutki wstęp, czołówka (ten sam fragment będzie odtwarzany przed każdym odcinkiem) następnie następuje odtwarzanie menu. Menu jest proste tylko jedna plansza z możliwością wyboru odcinka lub odtwarzaniem wszystkich odcinków po kolei. Tearaz tak, jeśli odtwarzamy wszystkie odcinki po kolei to powinien nastąpić skok do czołówki, po zakończeniu odtwarzania czołówki automatycznie przeskok do odcinka 1, po zakończeniu odcinka 1 skok do wspólnej końcówki. Koniec końcówki i skok do czołówki i skok do odcinka 2 itd.
I tu jest problem, trzeba zrobić jakąś komende logiczną, która spowoduje że po odtworzeniu wspólnej czołówki będzie następował skok do Title o jeden większy niż był odtworzony ostatnio. Mam nadzieję, że to jasno opisuje.

Aktualnie po niepowodzeniu z Maestro, próbuje w PgcEdit tak pozmieniać komendy żeby uzyskać to co chcę. Ale to też nie łatwa sprawa, dlatego proszę o pomoc.
siwek jest offline   Odpowiedz cytując ten post