Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.03.2011, 14:33   #53
rakord
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.03.2011
Posty: 8
rakord w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hm , mozesz mi na jakims przykładzie toto wytłumaczyć? Sorki bo pewnie dla ciebie to proscizna ale ja menu w DVD edytuje pierwszy raz w zyciu i to co czytam wPGCEdit w sekcji
SPRM to dla mnie kaszana straszna a koniecznie chciałbym dorobic te przyciski no i nauczyc sie czegos przy okazji , wyedytowałem jedna płytke gdzie jest menu napisów i audio dosc obszerne ale wpisy w SPRM to zupełnie cos innego jak to co widze edytując sam przycisk , pod przyciskiem tych danych jest sporo a tu tylko jakies dwa numerki , nie trybie o co chodzi kompletnie , moze na GG lub skype bysmy chwile pogadali jesli mozna oczywiscie cię prosic o to szybciej bym zrozumiał na pewno niz z opisu , piszesz :
"ustawienie danej ścieżki audio to zapisanie jej numeru w SPRM 1, ścieżka podpisów to SPRM 2" - OK , tylko jak to zapisać? mam tam juz po kilka wpisów juz niby , dalej:" ustawic rejestry " jak to zrobić? Czarna magia dla mnie , umiem dodać i zsynchronizować audio oraz napisy , podmieninc plansze menu , dodac przycisk do menu , ino nie umiem wprowadzić wartosci do tego przycisku zeby realizował konkretna akcje i dlatego mam taki problem pieroński
rakord jest offline   Odpowiedz cytując ten post