Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.03.2011, 22:33   #10
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez siwek Podgląd Wiadomości
Zastanawiałem się czy tą czołówkę i końcówkę umieszczać w menu czy jako osobne tytuły, zdecydowałem się na menu, przynajmniej nie mieszają mi numeracji tytułów.
Zasadniczo będzie to oczywiście działać, więc możesz tak to zostawić. Inna rzecz, że ja bym tak nie zrobił (bo to nieładnie, bo tak się nie robi ). Zrobił bym jako osobne tytuły. Gdzie się miesza? Odcinki 1,2,3 dajesz jako title 1,2,3, jako title4 wstawiasz czołówkę, a 5 dajesz końcówce. Co tu się może pomieszać? Reszta to tylko kwestia nawigacji.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post