Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.03.2011, 14:03   #3878
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez NeoFighter
Na całym zamieszaniu skorzystaja zwykli uzytkownicy, bo dostana obsluge konkurencyjnego standardu w swojej ulubionej przegladarce.
Standard powinien być jeden. Jeżeli jadę zatankować samochód to mam pewność, że mój wlew będzie pasował do pistoletu z dystrybutora, jak kupuję papier A4 do drukarki to mam pewność, że będzie miał odpowiedni wymiar, jak wysyłam email do kogoś to nie obchodzi mnie z czego korzysta osoba po drugiej stronie - jeżeli używa klienta obsługującego całą otoczkę poczty elektronicznej odczyta bez problemu wiadomość, jeżeli do kogoś dzwonie mam gdzieś jaki kto ma telefon bo wiem, że się dodzwonie, jeżeli do kogoś piszę wiadomość na komunikatorze mam gdzieś z jakiego klienta, serwera korzysta - będę potrafił się porozumieć.


Na tym wszystkim nie skorzysta użytkownik, bo tak czy siak będzie musiał coś instalować.

Skoro tworzy się standard to powinien być darmowy do wykorzystania tak niekomercyjnego jak i niekomercyjnego. AVC/h264 jest płatne do wykorzystania komercyjnego.

Cytat:
Ciekawe, czy dożyję poprawnej obsługi silverlight'a w operze.
A co Ci nie działa?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post