Dyskusja: DVD-R
Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2011, 08:11   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez MilkyWayPL Podgląd Wiadomości
Witam. Nie wiem czy to odpowiedni dział, więc jeżeli nie, przepraszam.

Kupiłem parę płytek DVD-R czyli nie wielokrotnego użytku.
Ma ona 4,7 gb a wcześniej wrzuciłem na nią filmik 900 mega, więc mam jeszcze pełno miejsca. No i chciałem po czasie nagrać kolejny filmik, ale jest napisane, żebym włożył pusty CD... Czy na prawdę nie mogę już nic nagrać na tą płytkę? (używam programu Ashampoo)
multisesja?
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post