Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2011, 11:23   #4
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
iPada nie chcesz ;-)?
Wiesz.. już pomijając rozmowy na temat produktów Apple z innego działu, to jednak normalny wyświetlacz męczy oczy przy dłuższym czytaniu (przynajmniej moje). Eink to zupełnie coś innego.

Co nie zmienia faktu, że akurat do magazynów (kolorowych) tablet byłby nawet niezły i tu akurat trochę obawiam się, jak wyglądają one przy 16 odcieniach szarości. Nie to, że muszę mieć świetną grafikę, bo nie takie ma być zastosowanie dla tego urządzenia, ale nie chciałbym też, aby coś było ciemną zamazaną plamą.

Chociaż i tak najbardziej zależy mi na książkach, tu problemu nie ma.


Aha.. (w kwestii porównania do Ipada) - istotna jest tutaj również waga. Na Ipada pod tym względem już narzekałem, Kindle waży około 25 dkg. To naprawdę niewiele.


@ Misiek

Dzięki za opinię



------
EDIT

Tak jeszcze z kwestii praktycznych. Jak rozumiem przy takim wyświetlaczu nie ma możliwości przesuwania ekranu (jak przykładowo książka w PDF na komputerze), tylko każda kolejna porcja tekstu odświeża się w formie nowej strony? (patrzą nawet na zdjęcie, które dałem - wygląda, jakby niżej był dalszy ciąg tekstu - na komputerze by się to po prostu przewinęło, jak rozumiem tutaj trzeba odświeżyć całość) Ile takie odświeżanie trwa? Czy to kwestia ułamka sekundy, czy jednak jest to czas zauważalny?
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 21.03.2011 o godz. 11:27
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post