Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2011, 13:08   #9
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Książki zapisane na karcie, ładuje się normalnie, strony "przekłada" nie przewija.
Jak masz 10-20 książek,nie ma problemu, jak 400 to już szukanie i ładowanie jest dyskusyjne.
Z tym sposobem odświeżania to w ogóle jest ciekawie. Pooglądałem trochę filmików na YT i strony książek faktycznie odświeżają się w całości (chociaż już jak np. coś jest powiększone, to obszar powiększenia się 'przesuwa'), natomiast w przypadku stron internetowych (które swoją drogą wyświetlają się zaskakująco poprawnie) są one normalnie przewijane. Oczywiście odświeżanie jest bardzo wolne, ale nie razi to zbytnio (przynajmniej na filmikach, które widziałem). W przypadku niektórych plików (książek może nie, ale np. czasopism) nie wiem, czy takie rozwiązanie nie byłoby lepsze.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post