Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.03.2011, 22:20   #15
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Nie jestem tego pewien, ale sprawdź czy realizując przesyłkę do znajomych w USA, nie będziesz miał później problemów z ew. realizacją gwarancji. Żebyś nie wkopał się w konieczność powtórnego przesyłania via znajomi

Gwarancja podobno bardzo dobra, obejmuje nawet mechaniczne uszkodzenia.

Internet 3G radzę dobrze rozważyć: zdjęcia nie oddają istoty problemu, statyczny obraz jakoś tam wygląda, ale problemem jest responsywność ekranu, tak to nazwę. Da radę skorzystać, ale raczej awaryjnie.
Amazon przewidział to do obsługi swojego store i raczej tak to należy traktować.
Nie ma też w umowie, że zawsze będzie dostępne wyjście na świat, a nie tylko do sklepu Amazona.
Tutaj naprawdę ipad czy nawet lepszy smartfon wygrywają.

Gdy Ociec z Wujem z wojaży wrócą, to może nakręcę filmik aparatem, jak to wygląda

Wi-Fi można wyłączyć i wpływa to na baterię.

Co do płatności kartą.
Gdzieś na Świat Kindle jest to szczegółowo opisane - zaraz zapewne doczytasz Ja płaciłem wypukłą Visa SKOK bez żadnych problemów.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post