Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.03.2011, 18:25   #20
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moja Zona niedawno zarzyczyla sobie czytnika ebookow, bo na Jej telefonie czytanie jest niezbyt wygodne (zamkniety system operacyjny)
urzadzenia oparte na eink rozwarzalismy do moementu pierwszego testu przez Malzonke - technologia genialna pod wzgledem zuzycia energii okazuje sie tak masakrycznie powolna, ze sie odechciewa
ja bym przezyl, moja Zona odrazu stwierdzila, ze to nie dla niej

z powodu wygurowanych ciagle cen tabletow kupilismy... nawigacje
coz - WM wiec instalowac mozna co sie chce
softu w brod
obsluguje wszystko
no i ma AutoMape (choc o tym programie to juz moze wypowiem sie przy okazji w innym watku)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post