COA nie znalazłem, więc nie wiem w końcu czy ten Office legalny jest czy nie. W sumie powinienem wyjaśnić sprawę, ale na razie mi się nie spieszy, bo na półce i tak mam pudełko z kupionym w sklepie, więc tak czy siak legalnego w domu mam.
Jest inny problem. Musiałem przywrócić notebooka do ustawień fabrycznych. Co prawda miał to zrobić do daty po zainstalowaniu Office'a, ale jego też usunął. Zapisałem sobie wcześniej dane rejestracyjne, dane zapisane na dysku po momencie zrobienia obrazu teoretycznie też zostały zapisane, więc spodziewałem się, że to wystarczy, ale chyba nie.
Chciałbym teraz ściągnąć tego Office'a (wersja 2007 Enterprise) i zainstalować jeszcze raz, ale żeby to zrobić (ze strony Microsoftu) potrzebuję Product Key. Tego oczywiście nie mam (bez CoA), więc zastanawiam się, czy można spróbować go jeszcze odzyskać. Dane z poprzedniego systemu jakieś zapisane mam, są też programy, które szukają w rejestrze takich informacji, ale to raczej na systemie aktualnie zainstalowanym (w sumie to nie wiem).
Generalnie - chodzi mi o to, czy informacja na temat Product Key znajduje się w jakimś konkretnym pliku? Pliku z ustawień samego Office'a (jest taki katalog, gdzie jest trochę plików konfiguracyjnych), może sam plik rejestru? Spróbowałbym to jeszcze sam odzyskać, zanim ewentualnie skontaktuję się ze sprzedającym.
__________________
neverending path to perfection..
|