Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.03.2011, 15:44   #3933
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Jest coś jeszcze?
Wszystko zależy, co kto potrzebuje. Ja kopiuję:

- cały katalog mail, bo korzystam też z poczty na operze;
- cały katalog sessions, bo mam kilka różnych sesji zapisanych;
- cały katalog skin, bo nie chce mi się później szukać ulubionych skórek;
- plik bookmarks.adr - zakładki, na wszelki wypadek, bo są synchronizowane;
- plik contacts.adr - wiadomo;
- notes.adr - bo mam sporo notatek, choć też są synchronizowane;
- operaprefs.ini - dla hecy;
- speeddial.ini - też jest synchronizowany i jest z tapetą;
- urlfilter.ini - bo mam własną kolekcję filtrów, póki co niezawodną;
- wand.dat - hasła, hasła, hasła - no jak bym to zgubił, to bym się nigdzie nie mógł dostać

Z innych rzeczy nie korzystam, to i nie kopiuję...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post