Podgląd pojedynczego posta
Stary 31.03.2011, 21:34   #16
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A propo Partition Managera.. Miałem jedną partycje na notebooku i chciałem w końcu to zmienić. 'Ucięcie' jej kawałka poszło gładko, chociaż długo trwało. Potem jednak pojawiły się problemy (w tym programie). Najpierw nie chciał stworzyć mi kolejnej partycji podając komunikat, że są już 4 primary. No niby były, chociaż dwie ukryte (dellowskie), ale nawet po zmianie jednej z tych dwóch, które utworzyłem na logical, dalej nie mogłem tego zrobić. Potem nie podobało mi się, że na dysku jest partycja, której nie można przesunąć (dosłowny komunikat). Podjerzewam, że chodziło o którąś z tych ukrytych, chociaż nie chciałem nic z nimi robić, a jedynie utworzyć w wolnym miejscu 2-3 kolejne.

Miałem szukać innego programu, ale otworzyłem narzędzie w Win 7, które poradziło sobie od razu..


Tak tylko jeszcze dla upewnienia się - Simple Volume to normalna partycja? Bo z taką nazwą (jest w tym narzędziu windowsowskim) się jeszcze nie spotkałem. Wszystko działa, ale dla pewności..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online