Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.04.2011, 06:46   #3954
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez BananaCoctail
Ale jak to Mac może wspierać Androida?!
Jak to wspierać? Przecież mobilny lisek kontaktuje się ze stacjonarnym liskiem, system operacyjny nie ma znaczenia.

Cytat:
Napisany przez Reetou
A co w tym rewelacyjnego?
Dla mnie jest to świetnie zrobiona reklama, muzyczka, ujęcia, sposób w jaki to przedstawili itp itd

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
straszne...

Wydawało mi się, że należę do młodego pokolenia, ale chyba się starzeję, bo wizja takiego uzależnienia od wszelkiego rodzaju urządzeń komputerowych zaczyna mnie po prostu przerażać..
Jakie straszne? Jakie uzależnienie? Gdy na rynek wchodziły telefony GSM ludzie też mówili, że uzależnimy się od nich, ale tak się nie stało. Fakt są obecnie niezbędne w wielu wypadkach ale to nie oznacza, że ktoś jest uzależniony.

Cytat:
A rekordy popularności bije podobno aplikacja do robienia listy zakupów.. Jak rozumiem kartka i ołówek to już prehistoria, a sugerowanie zapamiętania kilku rzeczy to wręcz zniewaga...?

Stary się robię...
Cytat:
Napisany przez Patrix
Etam, notatnik w telefonie zupełnie wystarcza. Po kit do tego jakieś appsy dodatkowe.
Program o którym wspomniał @M@X to nie tylko kartka na której zapisujesz produkty. Wyobraź sobie, że jesteś w pracy, żona dzwoni i mówi, że chce abyś pojechał i kupił parę rzeczy. Wklepuje w domu do konta listonic listę zakupów, ty odczytujesz ją w telefonie i telefon np. pokazuje Ci ich ceny i sklep w którym jako całość są najtaniej i najbliżej. Fajne nie ?

Albo jesteś w markecie i widzisz np. torbę na laptopa renomowanej marki po obniżonej cenie. Robisz zdjęcie kodu kreskowego i klikasz znajdź....Program sprawdza inne sklepy w pobliżu czy akurat nie ma taniej takiej torby.
Ba chcesz kupić jakiś produkt i robisz zdjęcie a program pokazuje lokalizacje gdzie go możesz dostać!

Aplikacja do tankowania, pokazuje okoliczne stacje benzynowe i ceny paliwa podświetlając najtańsze. Jak dla mnie to straszne ułatwienie życia.
Dalej. Aplikacja która pokazuje ci repertuar kin, w momencie jak jakieś mijasz, aplikacja która pokazuje Ci najbliższe restaurację z cenami i listą potraw

Ostatnio czytałem o fajnym projekcie - eZnaczek. Chcesz wysłać list/paczkę, nie kupujesz znaczka tylko wysyłasz sms'a na odpowiedni numer i dostajesz zwrotny kod który zapisujesz na liście. SMS kosztuje tyle ile znaczek, po takim kodzie możesz śledzić paczkę itp itd.
Wygoda! :-)

Cytat:
Napisany przez Pierwszy
Poruszam się komunikacją miejską i robię zdjęcia rozkładów jazdy na przystankach. Aparatem 1.3 Mpix w komórce. Wystarcza w zupełności! zoom działa świetnie! Pełnej klawiatury mi nie brakuje, bo kto by wklepywał ręcznie rozkład jazdy
Na mojej Avili używam mmpk. Rozkład komunikacji miejskiej w telefonie, wpisuję linię, wybieram przystanek i mam pokazany rozkład

Jakiś czas temu pisałem o programie Cabulous. Mając zainstalowany program masz pokazane wszystkie taksówki w mieście, które go mają. Taksówki widzisz w czasie rzeczywistym, możesz napisać do kierowcy i jak odpowiadać Ci będzie cena wybrać go a on zobaczy twoją pozycję(wcześniej jest ukryta) i podjedzie do Ciebie!


Wracając do mobilnego liska to fajna sprawa z tym pobieraniem zakładek z wersji stacjonarnej.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 02.04.2011 o godz. 06:51
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post