Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.04.2011, 00:42   #3965
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Telefonów jest więcej niż ludzi z kilku przyczyn:
- osobny telefon służbowy, osobny prywatny. To dla mnie najrozsądniejsze rozwiązanie (ale ja za często zmieniam pracę, żeby podawać znajomym służbowy telefon - ale też nie mam problemu, który odbierać/wyłączać w weekend )
- wciskanie numerów - operatorzy kablówek, GSM itp. przy każdej okazji wciskają SIMkę. Czasami supermarkety. Czasami za przedłużenie umowy "tu gratis starter prepaid" (i ktoś te parę złotych wykorzysta - ale karta aktywowana). Czyli dużo martwych dusz.
- niektórzy mają różne telefony do odbierania "od rodziny" - bo to robi różnicę w wielu sieciach. Do dzwonienia zazwyczaj już się nie opłaca mieć różnych kart (gdyby tylko o wychodzące chodziło) przy ofercie Play.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post