Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2011, 20:18   #3
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Sposób wysłania nie ma tu nic do rzeczy. Wyraźnie napisałem, że te same maile otwierane w dwóch (właściwie trzech) programach wyglądają wyraźnie inaczej od siebie. Te same maile, przesłane na tą samą skrzynkę, odebrane z tej samej skrzynki, na tym samym komputerze. Róznica ewidentnie jest w sposobie odczytywania tej treści przez poszczególne programy. Pytanie, czy da się to jakoś zmienić.


Co do programów zastępczych to do Bata też nie mogłem się przekonać, ale do Thunderbirda na razie tez nie. Teraz zainstalowałem i.. mam mieszane uczucia. To, że nie podobaja mi się czcionki w listach wiadomości, czy folderach to pół biedy. Pewnie można je pozmieniać (przynajmniej w wiadomościach). Ale już nie udało mi się usunąć nagłówka przy każdej wiadomości, który zajmuje kupę miejsca w pionie (co przy dzisiejszych monitorach 16:9 jest dużą stratą). Nie jestem też pewien, czy da się zmieniać kolejność folderów po lewej stronie. To może i drobiazgi, ale jeśli już mam przechodzić na nowy program, to chciałbym, aby spełniał moje oczekiwania. Choć fakt, że on przynajmniej poprawnie wyświetla maile, czego jak na razie o Outlooku 2007 nie mogę powiedzieć.. (ale wybór programu to temat na inną rozmowę, zresztą niewykluczone, że ją niedługo odświeżę)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post