Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2011, 21:01   #11
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To jeszcze w ramach odpowiedzi na posty, które się pojawiły:

@ andy

Outlook Express do tej pory mi wystarczał i gdyby nie zmiana systemu, spokojnie zostałbym przy nim. Ale zmiana była, a WML na początku niezbyt przypadł mi do gustu, więc mając możliwość skorzystania z O2007, z którym generalnie mam dobre doświadczenia (ale fakt, że z pracy z korespondencją głównie biurową, gdzie mankamenty, o których piszę nie są raczej widoczne), chciałem z niej skorzystać. Ale pojawiły się problemy..


@ pali

Pewnie jest tak, jak piszesz. Ale różnice naprawdę są takie, że trudno je pominąć. W biurowym użyciu jest to do zaakceptowania, w domowym - z dużą ilością wiadomości multimedialych - chyba jedna nie..

Z Turnderbirda już nie wklejam, bo generalnie jest porównywalny z WML. Różnice pewne występują, ale są na tyle niewielkie (przynajmniej z tego, co widziałem, bo tu już tak dokładnych porówań nie robiłem), że nie tu wyraźnej przewagi na korzyść któregoś z programu. Niemniej obydwa wyświetlają treść duzo lepiej niż O2007...


To jeżeli nic się z tym zrobić nie da, a na to wygląda, to zostaje chyba wybór pomiędzy Windows Mail Live, a Thunderbirdem..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post