Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.04.2011, 10:46   #5
more21
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.04.2011
Posty: 12
more21 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w systemie oraz biosie 6gb ... a goldmemory 3gb ... memorytest nie ruszył nawet tylko się zawiesił.
teraz 'testuje" narzedziem diagnostycznym pamięć systemu na ustawieniach zaawansowanych (bo standardowe przeszedł bez problemu) i przy 10% przywiesił się program już 40min nie pokazując zadnych błędów więc już nie wiem co jest grane;/
PROSZĘ napisać gdzie jest ten program do instalacji z tego linku co podałeś bo nie widzę...

było tak -> system działał na 1dyski na ustawieniach oryginalnych z kontrolerem AHCI ale chciałem przyśpieszyć system robiąc RAID'a, zostawiłem sobie tamten system (windows 7 profesjonal) i dorzuciłem 2dyski na raida (vista x64bity) przestawiając na RAID w BIOSie i RAID działał poprawnie (tak mi się wydaje -nie testowałem go dokładniej) a na 1dysku (windows 7) były problemy;/ usunąłem RAID'a zainstalowałem od nowa system windows 7 na NOWYM dysku ponieważ podejrzewalem dysk bo cały czas LED świecił. Teraz w regedit ustawiłem na AHCI i przestawiłem w biosie z RAID na AHCI i nadal to samo;/

WIndows 7 wykrywa poprawnie dyski napędy z raidem nie wiem bo nigdy równolegle nie działały...
more21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post