Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.04.2011, 19:57   #6
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Panel az.pl jest nieco pokićkany, mało intuicyjny, ale ostatecznie dobry jest (pokićkany, bo dokładali latami nowe opcje... to stara firma)
Mało powiedziane. Home.pl jednak pod tym względem przeważam, szczególnie teraz kiedy zmienili design panelu.

Cytat:
W az.pl masz jawny kod AUTHINFO, widać go w panelu. Teraz to zaczyna być standardem. Chociaż ja tu widzę pewien problem z security...
W ciągu kilku godzin dostałem kod authinfo od Home.pl - nie robili żadnego problemu. Wystarczyło wypełnić wniosek w którym trzeba były wysłać wypełniony druczek (skan) oraz dowód (skan).
Taki jawny kod faktycznie jest strasznie niebezpieczny bo gdyby komuś udało się uzyskać dostęp do panelu to może ukraść domenę...


Zdecydowałem się na AZ.pl bo za transfer(przedłużenie po transferze) chcą za domenę funkcjonalną *.info.pl tylko 35zł co w porównaniu z ~95zł w Home.pl to psie pieniądze. Jak dla mnie to strasznie duża różnica. Gdyby w home.pl była taka cena to bym został bo przez dwa lata ani razu nie miałem z domeną problemów, panel klienta jest zrobiony bardzo solidnie i przejrzyście.


Dzisiaj zarejestrowałem się w AZ.pl i się zdziwiłem... Podczas rejestracji hasło może mieć między 8-20 znaków, po rejestracji dostaje je na email! Czyżby trzymali je w PLAIN TEXT ?
Dwa to panel klienta, naciupciane tego wszystkiego jest.........ZERO INTUICYJNOŚCI! Chyba będę zmuszony wydelgować DNSy na jakiś zewnętrzny serwer bo tutaj to się z niczym nie połapie...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post